Nestydím se! Žil jsem tak, jak mi srdce říkalo!

Komentáře

1 kisss kisss | Web | 27. září 2010 v 16:26 | Reagovat

Upřímně - Real to řekla naprosto výstižně. Ale někdy je těžké se od toho pomyslného břehu odrazit, když míříme do neznáma. Věřím na osud a myslím, že každého přijde čas v určitou chvíli a nesmí se nic uspěchat. Protože kdyby se to uspěchalo, dopadlo by to všechno úplně jinak, než když bychom to uskutečnili dejme tomu za týden.
Jak říkám a věřím; chce to čas a odvahu :) A to ne každý má, zrovna v tuhle chvíli.
Jsem ráda, že si se takhle naposledy ozvala - neozvala :) A upřímně ti přeji aby sis plnila sny, jak si psala ... Protože jestli, že si to někdo zaslouží, tak si myslím, že si to právě ty :)

2 Dark_Eye Dark_Eye | 28. září 2010 v 23:11 | Reagovat

Ať napíšeš cokoli tak mě donutí se nad tím zamyslet a přemýšlet o tom, jako právě teď.Musím to číst stále dokola a přemýšlet.. Tvoje tvorba mě vždycky naplnila zvláštním pocitem, který neumím pojmenovat, milovala jsem a stále miluji tvoje příběhy, myslím, že jsou zvláštní.Jsou zvláštní právě tím, že je píšeš právě TY. Protože jsi nejzvláštnější osoba, kterou jsem kdy potkala a myslím to v dobrym :) Po každé když jsem otvírala dopis od Tebe měla jsem ne věděla jsem, že nejsem sama a pokud budeš se mnou nikdy sama  nebudu. Jsem ti za všechno moc vděčná.
A taky jsem vděčná osudu, že jsem tě mohla potkat. :)) I když jsem od sebe tolik kilometrů vždycky tu budu pro Tebe to si pamatuj. Mám tě moc ráda :-*

3 Miška Miška | 3. října 2010 v 15:36 | Reagovat

Mrzí ma, že sa na chodbách míňame, zakývame si, pozdravíme sa, a to je všetko. Mrzí ma, že som nezostala v tvojom živote, aj keď celý tvoj predchádzajúci život odišiel... ale dúfam, že som aspoň peknou spomienkou na tie časy. Keď sme kráčali po dedine, dve hodiny stáli na zastívke... písali si o pol druhej v noci a zakladali blog. Mám ťa rada, a budem mať. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.