Nestydím se! Žil jsem tak, jak mi srdce říkalo!

My Little Hero ... II.

3. dubna 2008 v 19:23 | Nathalie |  My little hero
... napsaný to je, ale přepisovat, to je už hold něco horší XD
"Ale já si chtěl jenom povídat. Opravdu. Jsi mi moc sympatický a já ti přísahám, že na nic zvrhlého nemyslím." Nenápadně jsem při tomhle monologu překřížil prsty.
"Gee, můžu něco udělat?" zeptal se nesměle a přitom zastrkoval svůj zápisníček do zadní kapsy na džínách.
"Jo, jasně, můžeš." Nevěděl jsem, co mám od něj očekávat a tak jsem jenom tak stál a čekal, co udělá. Natáhl ruce a objal mě. Pevně, silně, ochranitelsky. Bylo to tak hezký, plný citů a nedočkavosti. Přivinul jsem si ho blíže k tělu a zašeptal. "Děkuju." Zachvěl se.
"Za co můžeš děkovat ty mě?"
"Já to neumím pojmenovat, ale je to krásný."

Natisknul se blíže ke mně a já si užíval toho krásného pocitu, že mně má někdo doopravdy rád.
Nemohli jsme se odtrhnout. Bylo to jakoby se zastavil čas a já vnímal jenom jeho objetí.
Zvu tě na horkou čokoládu, jdeš?" odtrhli jsme se od sebe a on souhlasně přikývnul. Šli jsme tedy halou až jsme přišli k automatu na kafe, kterej jsme si dali do požadavek. Chytli jsme ty horký kelímky a šli si sednout do šaten.
Dlouho jsme se bavili a hodně mi o sobě řekl. Měl zajímavý život. Poslouchal jsem s otevřenou pusou a nezapomínal všude dodat WOW. Pak dořekl svůj životní příběh a já začal mluvit o sobě. O svém stereotypním životě o mé lásce k hudbě …
Taky jsem se dozvěděl, že hraje na kytaře. Tedy, spíše jsem to z něj vypáčil. No jo, to bych už ani nebyl já, kdybych nezašel na téma vztahy. Dozvěděl jsem se, že holku nemá a taktéž mi horko- těžko prozradil, že je bisexuál. Kluka nemá, a holka se s ním rozešla, když jí prozradil tu maličkost s orientací.
"Gee a co ty? Pochval se " odpil si z čokolády, " a přeháněj." Zasmály jsme se. Přisunuli jsme se k sobě.
"Víš Franku, já vlastně vůbec nevím, jak na tom jsem. Byl jsem s holkou a taky i s klukem. Nedělá mi to problém. Spíše by jsem řekl, že s klukem mě to více vnitrně naplňuje. Vím, je to hloupý, ale opravdu nevím, přesně svou orientaci." Zatvářil se chápavě a to mě povzbudilo. Ale najednou mě zarazila jeho otázka.
"Mněl si někdy něco s tvým bráchou?" zůstal jsem na něho civět s otevřenou pusou.
"Co?" vypadlo ze mě. Doufal jsem, že to co jsem slyšel se mi jenom zdálo. "Ptám se, jestli si měl někdy něco s tvým bráchou." Tak z tohohle nevybruslím. Oba dva jsme odložili čokoládu a on se mi zadíval do očí. Tak hluboce, až mě pravda tlačila na jazyku.
Co to jenom dělám? Neměl tu být. Neměl jsem dovolit, aby šel do mého soukromí. Nic jsem mu neměl o sobě říkat, neměl jsem se nechat tak strašně poblouznit. Sakra!
"Jak tě to napadlo?" uhnul jsem pohledem a čekal na jeho odpověď.
"Říkal jsem, že jsem obojživelník (bisexuál), takže já si takovýhle věci všímám." Vůbec jsme nevěděl, jak zareagovat. Nic jiného mě nenapadlo, než jenom stručné "aha". Nedal se odbít.
"Gee? Pořád si mi neodpověděl." Něco mě nutilo říct tomu méďovi pravdu, ale jak by se asi tak zatvářil?
"Jo, něco málo." Sklopil jsem oči, spíše celou hlavu. Kdyby se teď dalo být tak neviditelný. Chytnul mě za bradu a kouknul do očí. Když se tak na mě upírali ty jeho kukadla, projela mnou pravdomluvnost. Proč právě pravdomluvnost? Nemohlo to být něco jiné?
"Gerarde, šukali jste spolu? Až v tomto momentě jsem si uvědomil, jak špatné je spát s vlastním bráchou. Proboha, proč jsme to tehdy vlastně udělali?
Slzy se mi začali tlačit do očí a já neměl tu sílu mu nějak odpovídat. Domyslí si to přeci sám, stejně to už asi ví. Přinejmenším mu to mohlo zrovna teď přijít. Spolu s mým svědomí, přišlo i odhalení, no bezva.
Přisunul se blíže k mému tělu a objal mě. Teď jsem to potřeboval. Potřeboval jsem cítit, že někdo je tu se mnou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 3. dubna 2008 v 20:32 | Reagovat

wuaaa....na toto pokracko som sa triasla jak maly Frankie na vianoce XD je to supeeeer....ja viem ze si prepisovanie robi problem, ale mohla by si sem hodit pokracko...XD wuaa

2 Dee Dee | Web | 4. dubna 2008 v 14:09 | Reagovat

Ahhhhhhhhhhhhh toť skvost...

3 Psychopath Psychopath | 4. dubna 2008 v 18:27 | Reagovat

Wow. To je skutočne dokonalosť. <3 Teším sa na pokračovanie! A navyše je to.. ahh, šukézne. Povedz, Nathalie, bude aj šukačka? :P

Hahahah, psychopathov prvy comment po dlhej pauze. :)

4 Dark-Eye Dark-Eye | Web | 4. dubna 2008 v 21:49 | Reagovat

ooo ty moje Dcerses to je nádherný,ale takhle to useknout!!! Prosím pokračovanííí!!!!

5 Anaj Anaj | Web | 11. dubna 2008 v 19:21 | Reagovat

heeej, co riesi?! sukanie s bratom je predsa beztrestnee :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.