Nestydím se! Žil jsem tak, jak mi srdce říkalo!

I want to go away (8)

27. dubna 2008 v 17:31 | Nathalie |  I want to go away
Wow, tak snad vás to potěší. Přidala jsem další díl, opravdu jsem na něho dostala dneska chuť. Tak tedy máte ho tu, snažila jsem se, lae bůhví jak dobře to nedopadlo. Nezapomeňte hásnou v anketě, pomůže mi to a ještě maličkost. once se tak brzy nedočkáte, mám to vymyšlený na strašně dlouho dopředu :D Pa zatím, vaše N.
Welcome to the hell
Když jsem se probral, nemohl jsem se hýbat. Byl jsem asi tak zhruba půl metra nad zemí a ruky u těla. Lítal jsem ve vzduchu a kolem mého pasu byla jasnozelená obruč, která držela mé ruky u těla. Všechno bylo tak nereální a ta obruč byla jakoby ze smaragdového vzduchu. Snažil jsem se jakkoliv pohnout, ale nic. Jen hlavu, co jsem měl zakloněnou, jsem předklonil, ať vidím. Naskytl se mi pohled na poměrně mladého kluka, asi ve stejným věku. Měl ruce v pas a koukal na mě.
"Co tu dělám?" zeptal jsem se a nemohl si vzpomenout, kde to jsem.
"Kdo jsi?!" zařval na mě a zvednul ruku před sebe.
"Do toho tobě nic není!" zařval jsem docela nepřátelsky a on mi to oplatil. Mávnul rukou a mě to odhodilo na skálu. Ztěžka se mi dýchalo. Co to, sakra, udělal? Kurva, on snad kouzlí? Neee, to je jenom můj sen. Musím se probrat. Proberu se, jo proberu, a když se proberu, budu ve svojí postýlce a vedle mě bude Pey a já zjistím, že tohle je jenom noční můra a vše je ok. Musí to být jenom noční můra, přeci ve skutečnosti by mě nedokázal mávnutím ruky hodit o skálu.
Proboha, co se to tu děje? Nechápu ničemu. Je to svinstvo! Chci jít domů, za rodinou. Ne, vždyť já žádnou nemám. Mám jedině Pey a ta mě teďko potřebuje více než ňáke mé ukňourané zoufání. Co jsem to za chlapa? Ts, chlapa?! Musím se vzchopit. Nebudu tu přeci pořád ležet na zemi a zoufat. Musím konat. Vstal jsem a naštěstí ta zelená obruč kolem mě nebyla. Vylekalo ho to a začal ustupovat. Ale nestáhl se. Rozběhli jsme se po sobě a srazili se. Mlátili jsme se a já cítil, jak nabírám na síle. Něco mě nutilo ho pořád bušit, ale nevím co. Možno představa, že Pey se musí protloukat tady lesem bez pomoci a sama. "Co si kurva zač?" pořád ječel a bránil se. Seděl jsem na něm a on se nemohl soustředit. Oh můj bože, co to dělám? Vždyť já mu ubližuji. Nikdy jsem nikomu nechtěl ublížit a teď ho tu mlátím a mě se to skoro i líbí? Bože! Ustoupil jsem raději a uviděl na mé pravačce jeho krev. Měl natržený ret. Couval jsem až k velikému kamenu a opřel se. Snažil jsem se dýchat zhluboka, ale moc to nešlo. Kurňa, co to tu vyvádím? PEY, pomoz mi sakra! Kde si? Potřebuji tě… tak moc.
Sesunul jsem se až na zem a klekl si. Ruce dal na kolena a hlavu ke kolenům. Byl jsem strašně zoufalý. Tak sakramentsky moc a neměl jsem tu nikoho, kdo by mi pomohl. Ona mi vždycky pomohla. Dala mi naději. Vždycky. Ale teď tu nebyla a já ji tak moc chtěl obejmout, vidět ji, stačilo by mi vědět, že je v pořádku a zdravá. Snad živá. Tolik pro mě znamená, chci jí pomoct. Strašně moc. Ze zoufalství paniky a smutku mě probralo tiché zabručení. Zvedl jsem hlavu, byl to ten kluk.
"Já věděl, že jsi upír." Zašeptal a pořád ležel na zemi. Co to mele? Kde? Obhlížel jsem se. Nikde nic, tedy kromě nás. "Co to kecáš?" zeptal jsem se a vstal. Jeho pohled se změnil na hrůzostrašný a zlostný. "Já věděl, že budeš upír!" Zaječel na mě a snažil se vstát ze země. Podal jsem mu ruku, nevypadal jako by mi chtěl ještě nějak více ublížit. "Nedotýkej se mě!" řval. Instinktivně jsem zacouval. Co to do něj vjelo? Vždyť mu chci pomoct. "J-já ," začal slabě a pomalu " , nesmím přijmout pomoc od upíra."
"Ale vždyť já nejsem upír!" Už jsem měl vztek. Pořád omílá to stejný. Samý upír, upír, upír.
"JO? Tak si sáhni na čelo!" Udělal jsem to. Bylo nějaké moc tvrdý a zvráskovatělý. Náhoda,to bude tou změnou počasí.
"A teď si sáhni na zuby."
"Shit!" zaklel jsem. Bože můj, to není možný, co já tu sakra dělám? Co se to se mně stalo?
Proto jsem měl takovou sílu, omg já jsem upír. Co budu dělat?
"A kdo jsi ty?" koukl jsem na toho kluka.
"Frank, umím kouzlit." No nekecej ...
Tohle je snad jenom sen!
...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tenhle příběh mám strašně ráda :D Ale chci se zeptat, chcete happy end?

Jo ! 50% (10)
Ne ! 10% (2)
Je to na tobě ! 40% (8)

Komentáře

1 macuš macuš | 27. dubna 2008 v 19:14 | Reagovat

aww tj krutý !!! šup šup pokráčko ... :D

2 Piratka Piratka | Web | 27. dubna 2008 v 20:44 | Reagovat

ou...tak to je teda síla....a happy end v jakým slovasmyslu? :D

3 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 28. dubna 2008 v 10:25 | Reagovat

oh moj boze....asi sa pojdem pomodlit do kostola a podakovat bohu za toto skvele pokracovanie....XD uplna parada to je a najlepsia cast je kde mu povie aby si sahol na zuby a Gerard ze: Shit...XD sice neviem co je na tom smiesne ale ja som sa pri tom kosila jak slahnuta....XD inak pockaj...ma v tom pribehu Gee blond vlasy alebo ne? som zabudla lebo kebyze hej tak je potom ako Spike XD  ixxix....ale okie uz nebudem vykecavat je to proste dokonale a bodka...a ziadna cubka nebude vykrikovat ze kradneme napady!!!! XD ♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.