Nestydím se! Žil jsem tak, jak mi srdce říkalo!

I want to go away (4)

31. ledna 2008 v 22:35 | Nathalie |  I want to go away
Nevím, snad se bude líbit :) Gee tam řekne : "A já sliby vždycky plním."
Takže nechci zklamat a odpovídám : "Já taky Gee, já taky." :) ... děkuju za pěkné komentáře k třetímu dílu a už jenom - nechte si líbit ... 5. díl bude možná už zítra :) Síce je to dost krátký, ale nechtěla jsem vás nechat o suchu :) .. papa ♥ - jo a za chyby se předem omlouvám ...

Part 4 …Same time, same place
Snažil jsem se začít vymyslet nějaký plán. Obě ruce jsem si přiložil ke spánkům a říkal si : Gerarde mysli! Gerarde mysli! Najednou jsem ucítil, že mé nohy jsou najednou ponořený v nějaké tekutině.
Voda to není … ruku jsem ponořil do té neznámé tekutiny a zvedl ji nad hlavu, proti měsíci. Doufal jsem, že měsíc dokáže své louče protáhnout i přes husté koruny stromů. Zatím se mi tekutina pomalu rozlezla po celé dlani a i předloktí. Cítil jsem jak mi pomaličky stéká po dlani a je už teďko po celé mé ruce. Oči jsem zabodl do mé ruky. Proboha!!! Měsíc krásně osvětlil mou bledou ruku, po které se mi rozlévala rudá tekutina.
To není možný, není to reálný! Dále jsem nezkoumal mou zakrvavenou ruku a strach mi dodal takovou sílu, že jsem se nakonec dostal na zemský povrch. Od únavy jsem před dírou padnul na zadek a nohama se snažil posunout co nejdále. Najednou jsem se opět kouknul na ruku. Nic! Ani kapka krve. Co to k sakru má všechno znamenat? Vstal jsem a strašně těžko se mi dýchalo. Ruku jsem si položil na prsa a snažil se popadnout dech. Něco slyším. Asi mě hledají.
Hlava se mi motala a já se z posledních sil postavil. Stejně jsem nestál pevně jen jsem se potřeboval odtud co nejrychleji dostat. Vzal jsem si ten mobil a peněženku, které jsem si ještě předtím odložil a dal jsem se ztěžka do pohybu. Nohy mě neposlouchali, ale já jsem se chtěl za každou cenu dostat odtud pryč. Nahání mi to tu hrůzu. Odhaduji, že jsem přešel možná tak 100 metrů a omdlel jsem. Nevládal jsem pohnout ani jedinkou částí těla. Ztratil jsem vědomí …
"Ó můj bože Gee!!! Vstaň, hele co se ti stalo? Prober se, no tak se už prober, sakra!!!" slyším hlas. Je tak blízko, něco se mnou třese. To je jen sen, jsem mrtvý? Jsem mrtvý? … "Jsem mrtvý?" zašeptám a čekám na odpověď, nevím, co se to děje, nevím, kde to sem. Oči mám pořád zavřený. Sténám bolestí a snažím se otevřít oči. Uvidím nade mnou skloněnou postavu. Ach, ty černý vlasy, ty dva cůpky … "PEY!!!" radostně no bolestně zařvu.
"Ne chmulíčku, nejsi mrtvý." Klečela mi u hlavy a pomalu mi ji zvedala. Bylo vidět, že se opravdu vylekala. Ale to já taky. Byl jsem hodně dezorientovaný, ale zároveň jsem Boha miloval, že mi na pomoc poslal zrovna Pey.
Je to moje záchrana. Jediná záchrana mého podivného života. Jediná záchrana mé ubohé existence. Hlavu mi podepřela svým předloktím a já se snažil pomalu zvednout. Teď by se to dalo nazvat - kamarádka. Kdyby chtěl někdo pochopit tohle slovo, musel by poznat můj vztah s tuhletou osůbkou.
Když jsem plakal- plakala se mnou.
Když jsem se trápil- trápila se se mnou.
Když jsem byl šťastný- byla šťastná i ona.
Když jsem se potřeboval vymluvit- poslouchala mě.
Nevím, co bych udělal, kdyby se jí něco stalo. Nepřežil bych to, zemřel bych s ní. S její duší by zemřela i moje duše. Tělo přežít může, ale když v tom tělu už nic nezbylo …
Zvedla mě na nohy a podepírala mě. " Gee, co se stalo?"
"Nevím Pey, já vlastně ani nevím."
"No ták, mě můžeš věřit. Jsem přeci tvůj druhý mozek, třetí ruka, čtvrtá plíce." Snažila se mě rozesmát a to se jí i částečně podařilo. Probůh, ještě nikdo mi nikdy neřekl, že jsem jeho čtvrtá plíce.
"Hele, já vím, že ti můžu věřit, ale teď nemám sílu ti o tom vyprávět. Všechno ti to povím doma."
"Jasně, cokoli pro tebe Gerarde."
"Díky, Pey. Nevím co bych bez tebe dělal."
"No přeci sadil kytky, zelenáči."
Opět jsem se usmíval, ale docházel mi vzduch a tak jsme radši zpomalili a přestali se bezdůvodně uchechtávat.
Sice tu důvod byl- vyváznul jsem živý, jak jsem jí slíbil. A sliby já vždycky plním.
"Gee, tak pojď, nasedni do auta a já tě odvezu domů." Řekla a ani nečekala na odpověď. Hodila mě na přední sedadlo a já zažil tu nejpomalejší a nejopatrnější jízdu mého života.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Takže zatím se mi I WANT TO GO AWAY ...

LÍBÍ
NELÍBÍ

Komentáře

1 Miša Miša | Web | 31. ledna 2008 v 23:46 | Reagovat

neviem, či má zmysel opakovať, aká je táto story úžasná,pretože to hovorím pri každej časti a už je to otrepané... bola som strašne na nervy keď si Gee na ruke našiel krv a potom nič a tiež som zase raz strašne zatúžila byť Pey a byť niekým, koho má Gerard rád... nie, ja si s ním nedám pokoj XD

k story... ach jo... ani neviem... je to také... ako keby to malo jeden riadok, hneď to mám prečítané, hltám každé jedno slovo ako keby to bola spása môjho života... a to tá story ani nie je moja, ako je možné, že ju tak ľúbim? xD pretože je úžasná a pretože je tvoja... proste... hrozne sa už teším na pokračovanie, dúfam, že tu bude fakt už zajtra xD

2 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 1. února 2008 v 14:32 | Reagovat

jaaaaj mna to tak bavi...nechapem v com to je...proste asi v tom ze vies veci take dobre a do detailov opisat a rovanko aj tie situacie ze mam pocit koby som tam bola aj ja....viem ze to vyznelo divne ale je to tak...fakt super...XD

3 CandyKiller CandyKiller | Web | 1. února 2008 v 15:40 | Reagovat

jejdá už mi toide otevrít...dúfam,že pujde aj hodit koment =)

"Ne chmulíčku, nejsi mrtvý." vážne dobrá veta.vážne dobré story,co iné sa dá od teba čakať :P

4 Cecily Cecily | E-mail | Web | 1. února 2008 v 17:03 | Reagovat

je to tak krásně napsaný :))

5 Piratka Piratka | Web | 1. února 2008 v 19:45 | Reagovat

nemám slov.....ale budu hodně kecat :D:D

od tohodle příběhu se nedá očekávat, co se v další vteřině stane, což ne strašný plus, ale i tak si začala na velmi vysoké úrovni a té se držíš, máš to promakaný, krásně napsaný a hlavně poutavě (ale to ostatní příběhy taky ;)), a prostě se mi to strašně líbí :D (už nevim, co dál).Snad ještě....bude ještě nědky taková pohoda, jako byla na začátku? ta se mi líbila ze všeho nejvíc :)

6 Nathalie Nathalie | E-mail | Web | 1. února 2008 v 19:50 | Reagovat

Díky, díky :) Kurňa tak moc mě to těší :)

a jooo, pohoda tam bude, ale asi až tak za dva-tři díly dříve asi ne . Ale i presto doufám, že se vám to bude líbit :)

7 Fucking-Death Fucking-Death | Web | 2. února 2008 v 23:39 | Reagovat

no jasne ze sa nam to bude lubit uz sa mi to lubi :) .....ch jo ja bych to mohla citat cely den :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.