Nestydím se! Žil jsem tak, jak mi srdce říkalo!

I want to go away (1)

20. ledna 2008 v 23:53 | Nathalie |  I want to go away
FRERARD

Nebojte, zatím se vám to asi nebude moc líbit, ale bude to Frerard. A jen chci dodat, že se nemusíte bát, to upírství jsem si nerozmyslela, bude to tu, jen si musíte počkat, pokud se to nevyvine :D A ještě tohle vypráví Gee, takže ať se líbí a dobrou noc ... Nathalie♥

Part 1 ... One Soul and Two Bodies
Ráno jsem se vzbudil jako obvykle v sedm hodin. Slunce mi jasně svítilo to oken a já nemohl otevřít oči, protože mi jich oslepovalo to proklaté ranní slunce, které si nedá a nedá pokoj. Ruku jsem si opatrně položil na oči a čekal, dokud si můj zrak nezvykne. Tak se i stalo. Jednou rukou jsem se snažil nahmatat nějakou osobu vedle sebe. Nic tam nebylo. Ok, takže to byl jenom sen.
Vstal jsem z postele a lenivě docupkal do koupelny. Bože, opět mě čeká práce. Nechce se mi nikam jít, nejraději bych zůstal doma a koukal třeba na televizi. Celý den bych jenom lenošil a jedl. Ani nevím, kdy jsem měl naposledy nějakou vydatní snídani. Neříkám, že káva a kobliha je špatná, ale dva roky v kuse jíst to samý? Na osmou bych měl být v práci, ale silně pochybuji, že to stihnu. Nevadí, snad mě Christopher nezabije za to, že budu meškat. Očistil jsem si zuby, vlasy vyžehlil žehličkou a na tvář nanesl přirozeně mrtvolném make-up. Sprcha by se mi sešla, ale teď když mám zpoždění se budu muset zaobejít i bez sprchy.
Stejně v práci se ušpiním, totižto pracuji jako archeolog pro jednu obyčejnou malou firmu FOSSIL s.r.o. Je to docela zajímavý job a baví mě to. Vždycky jsem se o tyhle věci zajímal, ale teďko bych si nejraději vzal půlroční dovolenou. Mám toho výše hlavy i když mi se vším pomáhá Pauley. Je to moc hodná holka. Většina si myslí, že to spolu táhneme, ale omyl. Ona je lezba a já jsem gay. Proto jsme si tak blízcí. Dalo by se to nazvat tak, že jsme se našli. Hrozně moc pro mě znamená a já nevím, co bych bez ní dělal. Je to zároveň i má kolegyně z práce, takže jsme pořád spolu - možná i proto vznikli ty klebety o našem bližším vztahu. Nikdo nic neví a starají se do nás, jak dětinské. Když jsem byl komplet hotový - oblékl jsem si mou černou volnou košili a tmavě modré obtáhnuté džíny- koukl jsem se na sebe do zrcadla. No prostě seklo mi to. Dnes jsem se neplánoval v práci převlíknout, stejně se mi nechce a nepotřebuji, aby na mě opět všechny ty staré vykopávky koukali. Chtělo se mi z nich zvracet.
Ty "staré dámy" na mě házeli kukuč těma žlutýma očima a špulili tu svraskatělou pusu. No děs! Vždycky se mi Pey smála a vyšklebovala, ale já ji zato vyválel v prachu, prostě museli jsme si být kvit. Pořádně mi už kňučelo v břichu a Pauley nikde. Vždycky přišla pro mě. Dnes nechodila a to mi bylo hodně divný. Vzal jsem peněženku, mobil , klíče a šel jsem čekat před byt. Ale tohle se stávalo docela často, že mě nechala trčet doma. Byl jsem dost nervózní a to jsem tu stál jenom 5 minut. Nebudu se přeci sžírat strachy a zavolal jsem jí. Z telefonu se mi ozval překvapivě jenom záznamník, pípnutí a zanechte vzkaz. Kde k sakru trčí? Snad se jí nic nestalo, protože v tom případě by mi zemřela půlka světa. Přátelé nadevše. Vytočil jsem její číslo druhý, třetí, čtvrtý ráz, ale nic. Opět jenom záznamník. Nechal jsem jí snad milion vzkazů a ona nic. Sednul jsem si na chodník a hlavu unaveně položil na kolena. Přemýšlel jsem co se mohlo stát, jenomže v tom mě probralo hlasité :
"Gerarde, koukej co mám!"
Uslyšel jsem její hlas a srdce mi poskočilo, ale nevím či radostí nebo zlostí. Zvednul jsem hlavu a chystal se ji seřvat, ale nezmohl jsem se na nic jenom na udivený "Wow." Přede mnou na cestě stál nádherný šporťák. Nádherný autíčko bez střechy mě naprosto uchvátilo.
"To je žúžo, ne?" s nadšením konstatovala Pey a hladila volant. Nemohl jsem uvěřit, kde mohla na Ferrari nahrabat Pey prachy. To auto muselo stát snad majlant a ona nepatřilo zrovna mezi ty bohaté.
"Pey, je to úžasný, kde si na to vzala?" a já přejel rukou po krásně se třpytícím se laku.
"Tak nemel a nasedni, přijdeme pozdě do práce." Pobaveně zvrátila konverzaci a nastartovala to svoje nové fáro.
"Hele a jak dlouho tohle umíš řídit?" nasedl jsem a okamžitě se připoutal. Nechtěl jsem riskovat ňáky let z vozidla v průběhu jízdy. Už to vidím ty titulky na přední straně novin Mladá žena zabila neopatrnou jízdou svého přítele, který vyletěl z vozidla.
Doufám, že nejsem jasnovid, protože nechci ještě umřít. Chytala mě panika, ale já jsem musel být hrdina, přeci Pauley není blondýnka, takže snad nebudou ty vtipy mířené i na černovlásky. Radši jsem si všímal svých kolen než jízdy a větru, který mi při rychlosti něco málo přes 120 cuchal vlasy.
"Gee, na zadním sedadle by mnělo být kafe a koblihy. Tak jestli ještě přežili se nasnídej, já nebuduuuu, juhůůůů!" Nadšeně zařvala, pustila se volantu a zvedla ruce. Takovýhle šoky nech mi nedělá. Zpět se uchytila řízení a zastavila při nějakým lese. Tu jsem mněli dnes kopat, protože máme tip na krásnou kostru prastaré antické bohyně. Pochybuji, že tu něco bude po tolika letech, ale nevadí, šéf si zamanul a já musel poslušně hopsnout. Zaparkovala to někde na okraji lesa a začala se loučit s autíčkem. "Budeš mi chybět lásko, já vím je to až několik hodin, ale neboj já se vrátím a všechno ti to vynahradím. Miluji tě! Neplač já taky nepláču!" dokončila svůj rituál několika polibky na kapotu a já se musel zasmát. "Probůh, to co tě popadlo?"
"Nevím, co myslíš."
"Ale víš, tak se neusmívej a řekni mi proč si mě nechala tak dlouho trčet před domem."
"Já opravdu nechtěla, ale mě zdrželi v té automobilce. Promiň, promiň, promiň, já nechtěla."
"No jo, ale já jsem se o tebe bál!"
"Přísahám, že to už nikdy neudělám, a už nikdy mi nebude auto přednější než můj nejlepší kámoš na světě."
"Mám tě rád, kámoško."
"Hele, ale já neřekla, že ten kámoš si ty …" nestihla dopovědět, protože jsem ji jemně postrčil a ona se začala smát.
"Tsss." Jakože uraženě jsem odpověděl a přidal do kroku.
"Počkej, jasně, že si to ty!" smála se a ze zadu mě poplácala po rameně. Byla to prostě Pey a já se nemohl dlouho zlobit. Byl jsem zvyklý na ten její humor a ona respektovala zase ten můj, bylo to jako by jsme byli jedna duše ale dvě těla.
...pokračování příště♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Takže zatím se mi I WANT TO GO AWAY ...

LÍBÍ
NELÍBÍ

Komentáře

1 Fucking-Death Fucking-Death | Web | 21. ledna 2008 v 13:40 | Reagovat

jaasan ze libí :)

2 pájina pájina | Web | 21. ledna 2008 v 16:25 | Reagovat

pěknej začátek

3 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 21. ledna 2008 v 17:01 | Reagovat

pekne zacate....ako obvykle....ved u teba si je clovek isty ze to bude pecka....len tak dalej...XD

4 Miša Miša | Web | 22. ledna 2008 v 6:04 | Reagovat

jojoj toto sa mi velice moc páči...

5 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 22. ledna 2008 v 18:55 | Reagovat

hej to je pěkné!!!!já vždycky chtěla bejt archeoložkou=D

6 Piratka Piratka | Web | 24. ledna 2008 v 15:42 | Reagovat

musí líbit...:D začíná to tak pěkně, tohle mám nejradši, takový lážo, plážo, jde z toho cítit ta bezstarostnost, to úplně žeru :D....a pak přijde "nějakej" Frank a všecko jim to pokazí :D

7 Cecily Cecily | E-mail | Web | 24. ledna 2008 v 17:01 | Reagovat

To je krásný, takový... no bezstarostný, jak řekla Pirátka :) a romantika... hezky to začíná... hm, takhle začíná každý drama ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.