Nestydím se! Žil jsem tak, jak mi srdce říkalo!

NO ONE WILL EVER SEE THIS MY SUFFERING

17. prosince 2007 v 14:55 | Nathalie
Proboha, za 20 minut mi jde vlak. Asi to nestihnu, ale budu muset :D Takže jednom totálně narychlo sem vkládám stručný příběh (opět jednorázovka) :D:D:D Nebudu tu dále obkecávat, protože pochybuji, že ten vlak stihnu :( Nevadí, možná, když pohnu trochu kostrou. Tak já pádím a držte mi palečky ! :D … tak upaluji !!!
… páčko Nathalie aneb Dance With The Devil

Nebylo jednoho sne, kde by si nebyl. Každý tě má rád, ale ne tak jako já. Každý tě může zbožňovat, milovat, být s tebou. Ale já ne, já nemůžu. Ty by si to neunesl, to bych ti nemohl udělat, protože tě miluji a vždycky budu. Svět se ti zdá překrásný, si mladý, ještě tě svět nestačil přefackat. A já ti tu první ránu nedám, na to až příliš miluji. To bych ti neudělal, lásko. Je to sice moc těžké chovat se k tobě jako k nejlepšímu kamarádovi, ale je to jediná šance být v tvé blízkosti. Ani si nevíš představit, jak moc trpím, když si se mnou, ale když jsem bez tebe trpím ještě více a to mě ubíjí, ubližuje mi to. Ale pořád je to lepší, než ta bolest, co cítím, kdy jsem u tebe. Nejraději bych vykřičel do celého světa, jak moc tě miluji. Ale nemůžu! Moc by tě to zranilo. Ty ke mně nic necítíš a já tě k ničemu nenutím. Totižto ty nevíš, že tě miluji.
Já ti to říct nemůžu a to mě bolí, ničí mě to. Někdy bych byl nejraději, kdybych tě nikdy nepoznal, ale pak by můj život nebyl úplný. Ty a já - to je kombinace, která není splnitelná, bohužel. Mé srdce touží jenom po jedné věci. Toužím jenom po tom, že jednou řekneš MILUJU TĚ! Jenom sním!
Vždycky jsem se snažil o jediné. Dělat lidi šťastné. Ale kdo udělá šťastným mě? Vím o jedné osobě, která mě dokáže udělat jediným pohledem nejšťastnějším člověkem na téhle zemi. Jo, si to ty! Má láska, má jediná láska, má útěcha … můj život a smrt zároveň. Prostě moje všechno.
Já, zrovna, když jsem přestával věřit na lásku si se zjevil. Z ničeho nic si vstoupil do mého tehdy obyčejného života a převrátil si mi ho naruby. Dal si mi důvod se každý ráno vzbudit a žít život naplno, protože nikdo nikdy neví, kdy se mu štěstí připlete pod nohy, přesně tak, jako se mi tam připletla tvá maličkost. Do té chvíle mě láska jenom obcházela, nikdy se mi nepodařilo najít tu správnou osobu, které se podaří scelit mé zlomené srdce, ale ty ne, ty si mě neobešel. Ty si se přistavil při mé neúplné duši a zeptal si se, či mi můžeš nějak pomoct. No ale já ti přeci nemohl říct, že si mi už dávno pomohl. Já ti nemohl říct, že mi jediný tvůj pohled dokáže udělat ze života ráj. Ale jak už sem řekl. Já ti to prozradit nemůžu. Nic z toho, co cítím se nesmíš dozvědět. Kdyby si to věděl, přestal by si mě brát jako kamaráda, přestal by si se mnou vtipkovat, přestal by si mě mít rád. A to já nechci. Nepřežil bych to, kdyby si se mě štítil. Ranilo by mě, kdyby si se mnou opovrhoval. Postupně by mě to všechno zabíjelo. Prostě nesmíš se to nikdy v životě dozvědět. Jedině tehdy budeš šťastný a já chci, aby si byl šťastný. Tehdy má můj život smysl a já sem napořád nablízku.
Říká se, že přátelství pomalu přerůstá v lásku. A já jenom doufám, že by se jednou mohl stát zázrak a ty by si ke mě začal cítit i něco více než přátelství. Neříkám, že ti za to, co je mezi námi nejsem vděčný, právě naopak. Hrozně moc ti za to děkuji, ale snad se jednou, možná, stane to, že otevřeš oči a tam místo dlouholetého kámoše uvidíš člověka, který by kvůli tobě obětoval i vlastní život.
To se ale nesmí stát, ty se o mých citech nesmíš nikdy dozvědět. Strašně moc tě miluji a pro tebe bych i zamrazil peklo, ale mě není souzeno být milován. Nikdy.
A nechci, aby tě to trápilo tak jako mě trápí každičký pohled na tebe. Budu se muset s tím smířit, že ten náš příběh nebude mít HAPPY END. Sbohem navždy v představách, lásko.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 dia-iero dia-iero | Web | 17. prosince 2007 v 15:01 | Reagovat

trašně moc tě miluji a pro tebe bych i zamrazil peklo, ale mě není souzeno být milován...to peklo mna dostalo :(  krasne napísané díky že si to stihla sem  hodit ..potesila si ma :)

2 Nathalie Nathalie | E-mail | Web | 17. prosince 2007 v 21:21 | Reagovat

Jenom pro vaši zaujimavost ... ten vlak sem stihla, lebo 10 minut meškal :D:D:D jinak bych byla v prdeli :D

3 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 20. prosince 2007 v 19:16 | Reagovat

Nadhera....tak smutno romanticke....presne podla mojho gusta....1* XD

4 Dark-Eye Dark-Eye | Web | 1. ledna 2008 v 11:49 | Reagovat

krásný!!!!nádherný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.