Nestydím se! Žil jsem tak, jak mi srdce říkalo!

NEVER TOO LATE ... úvod

9. prosince 2007 v 15:17 | Nathalie |  Never too late
Takže, teď jsem se rozhodla, že vás trochu zasvětím do mého nového příbehu (který považuji za docela povedený :D ... ach, ta samochvála). Mám to už celý napsaný v zošitě, do kterého si to všechno píšu (uf, nebojte je to až do konce, takže příběh nese titul - dokončený) ještě mi zbývá přepsat to do počítače a hned vám to sem dám taky. Je to vícedílný příběh, ale ku podivu to neni ani Frerard ani Waycest ani Frikey a taktéž to neni Grupáč. Ok, a neni to ani nic mezi členmi kapely My Chemical Romance a ani mezi nikým s jiných skupin.
Doufám, že vás to teďkom neodradilo, lebo já vím, jak moc uctíváme Frerardy, Waycesty a Frikeye ( promiňte, ale už se mi to nechce celý psát, odteď to budu psát skráceně FWF :D ) . Tahle story bude jedině o Frankovi (njn, náš Frankie Iero). Všechno se to bude dělit na minulost a přítomnost, je to napsaný kdy to je v minulosti a kdy to je přítomnost. Je to psaní z pohledu Franka a když je to v minulosti, pokaždé tam je i kolik má Fee let.
Takže k příběhu:

Ze začátku to je všechno takový zmatený, ale to byl můj záměr. Bude to o tom, že Frankie je na psychiatrii, ale blázen neni. Vůbec nechápe, proč tam je a jak se tam dostal. Ale je ůplně normální, jenomže nevzpomíná si na svou bolestivou minulost. Stará se o něj hodný doktor, kterej ví, že Frank je ůplně normální, jenomže měl těžkou minulost a proto mu musí pomoct to všechno překonat. Pak je tam ještě sestřička Amber (nebojte, nebude s Frankiem nic mít), která je taktéž přikloněná k verzii, že pacientovi nic neni a že Frank je ůplně v pořádku.
Jenomže Frankie si začne pomalu vzpomínat, každá vzpomínka ho bude nehorázně bolet, ale on nemůže ten tok myšlenek zastavit ... i přes nesnesitelnou bolest a trápení si bude chtít na všechno vzpomenout a zjistit, proč je tam zavřený. Až si jednoho dne na všechno vzpomene a uvědomí si, že ničeho ve svém životě nelituje a TO co udělal bylo pro dobrou věc.
Poznámka:
Počítám s tím, že někteřím lidem se to nebude líbit, ale doufám, že se najde aspoň pár lidí, který mou snahu o dostatečně napínavej a komentářehodnej příběh ocení. Říkám jen snahu, či se mi to povedlo musíte vědět vy. Musím se přiznat, že ani mě se ten začátek moc nelíbí, ale pak tá druhá a třetí ....část se mi no ... líbí. Sice jsem to psala poměrně krátkou dobu, ale ten konec je fakt nad mě očekávání a sama jsem překvapená, jak jsem to ukončila. Takže doufám, že se to bude líbit i přesto, že to neni FWF.
Jo a ještě malinkatý upozornění, jsou tam poměrně nechutný scénky (poměrně) XD Už nebudu dále zdržovat a kdo chce, může se už pustit do čtení prvního dílu :D Jak už jsem říkala, je to dokončená story, ale ty ostatní části vám budu přidávat postupně, nechci to sem vycapit najednou, pak by ste nebyli vůbec v napětí :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 XDXD XDXD | Web | 12. ledna 2008 v 13:19 | Reagovat

To zní víc jak zajímavě xD..

2 punkie_fish punkie_fish | Web | 23. července 2008 v 0:08 | Reagovat

je to supeeer :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.