Nestydím se! Žil jsem tak, jak mi srdce říkalo!

Jednou si mi řekl...

7. prosince 2007 v 14:00 | Nathalie
Ok, tu ↓↓↓ je můj frerard , je to všechno takový divný(v pozitivním zmysle :D ) , ale přesto doufám, že vás to potěší a že si to alespoň někdo přečte až to konce :P Jo, no a komentáře přijímám s otevřeým náručím :D A jestlik vám tam nebudou sedět někajé drobnosti ohledně (si přečtěte) tak toho si nevšímejte :) já jsem to psala jak mi to sedělo :D Ale přiznejme si, že by se nám (tedy aspoň mě) líbilo, kdyby to bylo takhle doopravdy :D Tááák, už honem do čtení, jsem zvědavá, či se vám to bude líbit XD

Vypráví jenom Frank:
Svět je divný! Lidi jsou divný! Přátelství je divný! Láska je divná!
Proč se všechno točí jenom kolem těchto posr*aných věcí? Já nic z toho k životu nepotřebuji. Snad jenom … nééé nic!
Proč mi tohle sakra děláš, bože? Já tě měl vždycky rád a ty mi to nijak nechceš oplatit? Vždycky jsem věřil v naší lásku a ty se ke mě chováš jako kdyby nikdy nic mezi mnou a tebou nebylo?
Možná si to dělal jenom pro fanoušky, kvůli upadající slávě, pro tvoje rozptýlení, pro prachy já vážně nevím, ale jedno mi nedá spát. Vím určitě kvůli čemu to nebylo! Kvůli mně, nebo mojí lásce k tobě.
Nechápeš, že mě to zabíjí? Ten pocit, že nikdy nebudeš můj? Ale co mi po pocitech, či budeš nebo ne, jenomže ty se ke mně chováš jako k děvce. Snažím se být silný, no nejde to. Už to takhle dál nejde!
Ale ty mě vždycky přemluvíš. Já nechci být jenom potěšení, rozptýlení, nebo jenom tvůj zdroj zisku. Máš mě jenom za panenku? Pohrát a odhodit? Ale já takový nejsem! Já bych ti tohle nikdy neudělal!!!
Dobře! I já to ze začátku považoval jenom za obyčejnou hru. Tehdy jsme to dělali ještě pro zábavu. Posral si to! A pořádně!
Teďko mě nemáš už ani za obyčejného kamaráda. Pro mě to tolik znamenalo! Jo, ok! Přiznávám, ze začátku jsme si z toho dělávali legraci, tehdy si byl ještě můj starý dobrý kámoš. To tě a sláva až tolik změnila?Nemůžu tomu uvěřit!
Kde jsou ty časy? Kdy jsme spolu překecali několik hodin? Kde jsou ty časy? Když jsme si šli společně dát cígo a smáli se všem a všemu?
Kde jsou ty časy, …….?
Teď se už nesměješ. Ne doopravdy! Teď to je jenom falešná omítka na tvém ksichte!
Vzpomeneš si ještě někdy na mě? Já tě zbožňoval, nééé, pořád tě zbožňuji! Ještě stále, já naivka, věřím, že se změníš zpět. Řekneš, že hra je tohle a to předtím si myslel všechno vážně. Tak moc bych si přál od tebe slyšet ty tři slova! Jak moc bych chtěl slyšet
NEZMĚNIL JSEM SE!!!
Můžu jenom doufat, věřit, snít … snad se jednou dočkám! Snad!
Jsem jenom hloupý zamilovaný prcek, co uctívá svou hvězdu? No jo, jenomže ta moje hvězda už pro mě nezáří! Občas , ale i to není pro mě.
Já ti řeknu, kdy tvé jasně zelené oči zazáří!
Kufřík plný peněz! To je teď jediná věc, kvůli které žiješ! A ani si neuvědomuješ, jak moc mě tím zraňuješ!
Takovýhle si nebýval. Byli jsme kámoši, no oba jsme tehdy chtěli víc. To ale bylo tehdy. Teď tě nechci ani vidět!Jak si mě mohl takhle zklamat? Já ti, k sakru, věřil! Ani nevíš, jak moc jsem doufal v tvoji přeměnu zpět. No marně!Jediná příležitost jak být v tvé těsné blízkosti bylo na koncertech.
Jednou si mi řekl: " Ani nevíš, co všechno pro mě znamenáš, a já ti tu přísahám, že ti to jednou dokážu."
Pamatuji si na to, jako kdyby to bylo ještě dneska, ale zároveň mi to je tak vzdálené. Tehdy si mi vlepil pusu a jemně se začervenal. Tak moc ti to slušelo.Byli jsme šťastný! Oba! Ale pak se všechno změnilo.
Už to nebylo TY, JÁ a NAŠE LÁSKA! Všechno se to změnilo, obrátilo se to proti mně. Naše štěstí se rozdělilo! TY, PENÍZE a až pak tě zajímalo JÁ A MOJE LÁSKA.
Probdělé noci, ráno opuchlé oči, nešťastný výraz- ničeho sis nevšiml, hlavně, že si perfektně ovládal stav svého konta. Rád bych řekl, že si se mi začal protivit, ale to bych lhal. Ne, mě tě bylo líto!
Všechny ty dotyky, polibky, rozkoš, vášeň, tělo na tělo, to vzrušení. Nezapírám, zatraceně se mi to líbilo. No já to dělal z lásky. Ale ty z rozmaru, potěšení, pro faninky, slávu nebo zase pro prachy? Nemůžu tomu stále ještě uvěřit! Já tolik trpím a ty jenom spokojeně třídíš dnešní zisk na pět kopek. Pro tebe, Mikeyho, Boba, Raye a pro mě.
Proč, k sakru, nikdy nevidíš, jak moc trpím, jak se trápím!? Vždycky, když mi předáváš můj balíček peněz! Jenomže, jak moc bych chtěl, aby ty kopky byli jenom čtyři. Pro Mikeyho, Boba, Raye a do naší společné domácnosti. Neuvědomuješ si to?
Já prošel s tebou dobré i zlé, štěstí i neštěstí. Pamatuješ, když jsme leželi na střeše? Schovávali jsme se před fanynkama, pamatuješ, jak jsme tam nehybně leželi, koukali do nebe a pak si mě chytnul za ruku. Tvé tmavé vlasy se naklonili před mou tvář a ty si mi šeptal tyhle slova? Vzpomínáš si ještě?
Říkal si: "V dobrém i zlém, v štěstí i neštěstí."
Vzpomínáš? Zatím to splnil jenom jeden z nás! Pořád čekám, že se něco změní. Přesně tak, jak jsem čekal i to osudné úterý , 30.10.
Čekala nás cesta do nějakého zapadákova. No jo, spíše stát úchylů. Ale v tom dobrém smysle. Čekal jsem na nemožné. Čekal jsem, doufal, že by se mohlo něco změnit. Byl jsem debil, žiji pro minulost a neuvědomuji si, jak moc se ta realita změnila. Já měl pro tebe překvapení. Na usmířenou.
Ne, my dva nebyli rozhádaní, to já jenom chtěl, aby se ten nový Gerard usmířil ze starým Gerardem . Chtěl jsem tě spět. Hrozně moc. No tehdy jsem ještě nevěděl, že to místo nás změní. Oba.
Bylo ještě ráno a my museli brzy vstávat. Ale já už nevěřil, že to budu ještě někdy cítit. Motýlů v břiše. Měl jsem sto chutí jít za tebou, za mou závislostí, láskou a zároveň prokletím. Najednou se ve mně zvedla vlna odhodlání, ani nevím, kde se ta odvaha ve mně vzala. Chtěl jsem ti všechno říct, všechno ti vytmavit a pak tvoji omluvu přijmout v mém objetí.Rozběhl jsem se ven z mého pokoje. Úsměv mi pořád nemohl zmizet s per. Radostně jsem našel tvůj pokoj. Bez zaklepání jsem tam vletěl, chyba, veliká chyba. V momentě jsem se zastavil. Když jsem tě uviděl.
Oči mě začali pálit. Proč asi?
Všechno to nadšení zmizlo, prostě se vytratilo. Přesně tak jako ta tvá náklonnost ke mně. Nic po ní nezůstalo!
Můj proslov se vypařil. Zmohl jsem se jenom na bolestivé "Promiňte,já si splet pokoj!" Vyběhl jsem nazpátek na chodbu,do očí se mi drali slzy. Úspěšně. Nezvítězil jsem nad nimi a pomalu mi začali stékat po tváři.
Já tě tam viděl s ní. Seděla ti v klíně, přesně tak, jako kdysi já. Něžně jste se líbali. ONA? Proč zrovna ona? Já myslel, že si mi tu svatbu, s ní, udělal naschvál. Myslel jsem, že ji nemiluješ! Já myslel …!
Pěkně tenhle den začíná … ach ta ironie osudu. Setřel jsem si slzy z tváře. Bože, tak proklatě moc to bolí!
Převlíknul jsem se a šel nasnídat. Ale já neměl hlad! Pořád jsem myslel na tu tvou zradu. Čekal nás už venku autobus, který nás prý odveze až na místo, kde budeme dneska koncertovat. Vystoupil jsem, nahodil falešný úsměv, který si mě naučil ty, Gee. Ale tedy, tohle mi vůbec nepřipomínalo místo, kde se má náš osud změnit. Ani trochu!
Neměl jsem vůbec náladu, chuť dnes hrát. Teď jsem byl hlavně strašně rád, že jsem se nenechal podstřihnout. Koncert dávno začal, no já měl pořád hlavu skloněnou. Neměl jsem tu sílu kouknout se na všechny ty lidi. Byli tak šťastný, všichni. Ještě stále jsem měl hlavu pečlivě skloněnou, takže nikdo neviděl, jak mi slzy stékají po tváři. Jo, plakal jsem. Důvod?
Nevím! Lítost? Zklamání? Smutek?
Přišel jsem k tobě blíž, jak za starých časů. Uhnul si. Prostě, lhostejně si odešel na opačnou stranu podia. Bodlo mě u srdce. Nikdy jsem na tyhle fámy o lásce nevěřil, jenomže ty si mě přinutil věřit. TY , Gerarde Arture Wayi, ty a jenom ty! Nikdo jiný.
Má jediná útěcha? Nevím, asi ten dav, musel jsem to prostě zvládnout. Už jen kvůli nim. Musel jsem nabrat sílu a vzchopit se. Udělat poslední krok záchrany starého Gerarda. Poslední krok k záchraně naší lásky. Dal jsem si dolů mikinu. Měl jsem pod ní mé oblíbené triko s nápisem … I ♥ Gerard !!!
Usmál si se, ale asi si neuvědomuješ, že já tě znám už tolik let. Poznal jsem tu falešnou fasádu. Holky v davu šílí, křičí, ječí, omdlévají a mě to bylo fuk. Byl jsem prostě zklamaný z reality. Takže prachy jsou ti přednější?!
V davu jsem si všiml tři holky, co mi přejí k narozeninám. =))) Probůh, oni si vzpomněli!
Holky, které jsem nikdy v životě neviděl, nikdy bych si je nevšiml a oni si vzpomněli. Oni to věděli! Poznali realitu. Jemně jsem se usmál, ale hrozně mě to zranilo. Ty, Gee, ty si mě zranil. Sklopil jsem znova hlavu. Cítil jsem ten tlak v mých očích. Slzy. Nééé, já nechci znova plakat! Nechci plakat! Kvůli tobě, znova pláču kvůli tobě!
Ty sis těch dívek všiml také, já to viděl, jaký zaražený si zůstal. Já to věděl… ty sis nevzpomněl! Zapomněl si ! To ti je podobný! Už ti na mě nezáleží. Vůbec?! Ani kapku?! Aby se neřeklo, tak si tam něco o mě žvanil, říkal si, že mám zítra narozky, ale v podstatě to bude možná tak za hodinku? Oznamoval si to fanouškům! Nač si to dělal, stejně sis to nevzpomněl ty! Podle úšklebku, co ti věnovali, to většina věděla. Zazpívali mi, no jo bylo to od nich hezké. Zase jsem byl na chviličku šťastný. Šlo to od srdce, ne od bankovního konta! Jo, bylo to sice jenom pár sekund, ale já se znova, aspoň na moment cítil milovaný. Bylo to od nich fakt hezké. Od nich. Od fanoušků!!! Ne od tebe, ty ne, lásko ty si pro mě nic neudělal.
Dohráli jsme a zahájili svůj první odchod z podia. Ale my měli v úmysle se ještě vrátit. Njn, přídavek je hold přídavek.
Já si tě odchytnul, nemohl jsem to vydržet , musel jsem ti to všechno říct… na rovinu! To jak moc si mě zklamal, to jak moc mě to bolelo, bolí a vždycky bolet bude. Já ti věřil, opravdu, strašně moc!
Pohádali jsme se a já brečel. TY ses pořád tvářil jako kámen. Bez citů, bez svědomí, bez lásky … úplně prázdný.
Do hajzlu s tebou, Gerarde! Musel si odejít, odzpívat ještě Cancer. Utekl jsem,ale ne daleko, totižto chtěl jsem jim ještě věnovat přídavek. Už ne tobě, ale nim! Sednul jsem si tam někde do kouta a bulil. Stala se věc, kterou bych teď nečekal. Ty ses po té hádce na podiu rozbrečel. Vzplanula ve mně naděje, ale nééé blbost, nezměnil ses. Nikdy! Ty prostě nechceš projevit svou slabost, nikdy se nezměníš! Pak jsme šli odehrát ještě pár songů a už jenom nástup do autobusu. Jenomže já to nechtěl, nechtěl jsem říct Good Bye Bratislavia … a nechtěl jsem zapomenout na všechno, co se tady stalo!
Byl jsem neskutečně rád, že jsem ti to řekl. Potřeboval jsem to ze sebe dostat. To se mi povedlo, tenhle tíživý pocit jsem ze sebe dostal, ale ty vzpomínky na onen osudní den nezmizí. Slovakia, změnila si mi život. Jsem ti hodně vděčný! Změnila osud nejen mě, ale i tobě, Gerarde. Doufám!
Dodala mi odvahu, vyčistila mi hlavu. Hodně věcí jsem si uvědomil. Donutilo mě to tu všechno přemýšlet. Zamyslet se! Nade mnou, nad tebou, nad námi!
Odjedu. Jo, udělám to lehčí nám oběma. Sice ještě musím odehrát pár vystoupení, ale pak mě už nebude. Vzdám se tě… vzdám se naší lásky … vzdám se našeho štěstí. Už ani slzy mě nedonutí tu zůstat a dále trpět v tvé blízkosti.
Proč bych vám to nemohl udělat? Přišel čas loučení a já odjel. Odešel jsem, doufám, že to takhle bude lepší. Bez jediné výčitky odcházím, a ty se mě nesnažíš zastavit … pro dnes si nechal toho přemlouvaní. Víš, že to oba potřebujeme, tak už se ku*va takhle na mě nekoukej!
Něco si nakecal fanouškům a do médií. Alespoň v tom si, Gee, dobrý! V lhaní. Odletěl jsem domů.
Byl jsem opět šťastný! I bez tebe, Gerarde! Co to kecám?! Ne nebyl jsem šťastný. Strašně moc si mi chyběl … tak strašně!
Proč tě tak moc miluji a zároveň nenávidím?
Týden uběhl jako voda … ironie ! No, já už neměl sílu dál plakat, už jsem neměl v slzném kanálku žádnou tekutinu. Tak jsem jenom na prázdno fňukal. Slyším zvonek nebo se mi to jenom zdá? Probůh, takhle si zvonil vždycky jedině ty … nééé copak by si tu ty dělal?! Už dávno si tu nebyl, teď by si sem ani netrefil.
Otevřu dveře … NIKDO .
Co jsem čekal? Smutně se zahledím do země , ležel tam lísteček. Nevěřícně ho otevřu. Probůh, tvé písmo.
Čtu pozorně a několikrát si ho přečtu od začátku.
NEZMĚNIL JSEM SE! PROSÍM, ODPUSŤ A VRAŤ SE KE MNĚ!
Nemůžu oči odlepit od lístečku. "Prosím…" znova slyším ten tvůj hlas, co mě dokázal vždycky tak poblouznit. Pomalinku jsem se otočil a doufal, že to není jen hloupý sen. Opatrně jsem tě začal líbat… vložil jsem do toho všechny city, všechnu mou lásku. Jemně , jako porcelánovou panenku. Pleť si měl přesně takovou, jako ta panenka. Ale já si tě chtěl šanovat, nechci si tě rozbít, jako jsem si myslel, že se rozbila tvoje láska ke mně. Oba jsme začali plakat. "Ale no ták, neplač, budeme zase spolu. Slibuji, v dobrém i zlém, v štěstí i neštěstí!" do mých slov jsem vkládal všechnu něžnost světa. Pro tebe!
30.10.2007 - Den, co v našich životek hodně věcí změnil. Teď se dělají jenom čtyři kopky. Už nemusím žít jenom pro minulost, totižto já mám s tebou překrásnou přítomnost a čeká mě ještě krásnější budoucnost. S tebou, lásko, s tebou! Teď se už můžu ostřihat, teď už jo. Protože už nikdy mi nedáš důvod, abych kvůli tobě trpěl, trápil se, plakal. Teď už své slzy nemusím skrývat, totižto slzy štěstí se neskrývají.
Znovu je to jenom JÁ, TY a NAŠE LÁSKA.
Ten den, ta země, ta skutečnost všechno změnila. Naše osudy, životy a dala nám sebe. To je teď ta realita. Opět jenom naše realita.
Jednou si mi řekl:
"Ani nevíš, co všechno pro mě znamenáš, a já ti tu přísahám, že ti to jednou dokážu."
Při pomyšlení na tyhle tvá slova jsem se musel usmát. Lepší důkaz si mi vybrat nemohl.
THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 9. prosince 2007 v 12:52 | Reagovat

Wow! to je všetko na čo sa v tomto momente zmôžem....to si písala ty? to je dokonalé...absolútne!!! chudáčik Frankie...ale nakoniec sa to sončilo dobre  ako som dúfala....a štát úchylov X D som sa tu válala po zemi....fakt cool...=D

2 Nathalie Nathalie | E-mail | Web | 9. prosince 2007 v 14:38 | Reagovat

For Charlotte71:

Jej  díky,  za komentář  XD ano psala to moje maličkost a jsem strašně ráda, že se ti to líbilo  :D Doufala jsem, že se vám to bude líbit, ale nevěděla jsem, jak na to lidi, co to čtou zareagují :D :D :D Ještě jednou dík, za povzbudivej koment :D

3 d1ddl1nka d1ddl1nka | E-mail | Web | 9. prosince 2007 v 19:04 | Reagovat

Raz si mi niečo povedala...v poslednej dobe som ale o tom pochybovala...

Ale k životu pochybovanie patrí=) v tých lepších prípadoch to dopadá všetko dobre=happyend tak jak ↑↑↑

Malá otázka  chceš se mnou spriateliť???

4 Nathalie Nathalie | E-mail | Web | 9. prosince 2007 v 19:25 | Reagovat

Jasně .. jinak já tě mám tam už dávno :D ... bože, ty sa zase na tom budeš 2 dni tlemit, že? To jsem neměla psát, tvoje zvrácená mysl to neunese :D:D:D Ale zmazávat se mi to nechce :D

5 Cecily Cecily | E-mail | 11. prosince 2007 v 0:06 | Reagovat

Píšeš strašně krásně, je to úžasný..

6 Nathalie Nathalie | E-mail | Web | 11. prosince 2007 v 12:27 | Reagovat

for Cecily:

Díky jsem zaskočena, nečekala jsem chválu, fakt díky :D Cecily, ty taky píšeš nádherně, já i mé kámošky tvoje příběhy žereme :D

7 Makuš Makuš | Web | 11. prosince 2007 v 14:42 | Reagovat

Moc pěkný...krásný blog

8 Nathalie Nathalie | E-mail | Web | 11. prosince 2007 v 15:30 | Reagovat

for Makuš:

Díky moc :D jo a ty máš taktéž skvělej blog :D

9 dia-iero dia-iero | Web | 12. prosince 2007 v 16:42 | Reagovat

ježiši!!!!!!!!!!!! OMFG!!!!! ja....ja...ja ..... ty vole vazne uzasne

10 barushka barushka | 16. prosince 2007 v 13:27 | Reagovat

ty vole upa moc moc krásný čtu si to pořád dokola jeto úžasný

11 ufonek8 ufonek8 | Web | 16. prosince 2007 v 16:58 | Reagovat

Skvělí!Super!Frerard 4Ever!

12 ufonek8 ufonek8 | Web | 16. prosince 2007 v 17:02 | Reagovat

Jo a vté soutěži sem ti dala hlas :)

13 Nathalie Nathalie | E-mail | Web | 16. prosince 2007 v 17:04 | Reagovat

For Ufonek8 :

Díky moc za pochvalu (to se cení) a taktéž díky moc za hlas :D

14 mimuska mimuska | Web | 22. prosince 2007 v 8:09 | Reagovat

och...užasne...ked si predstavim že toto je skutočnosť a dialo sa to tam..aj za mojej prítomnosti...to by bolo úžasné xD ...nadherne si to napísala....

15 Nathalie Nathalie | E-mail | Web | 22. prosince 2007 v 21:00 | Reagovat

For mimuska:

No, vždyď  právě, já jsem se to snažila napsat tak, aby to bylo jako na koncertě v Blavě :) Byl to fakt nejlepší den v mém MCR životě :D a proto jsem i napsala tohle, protože když jsem se pak nad tím zamyslela uvědomila jsem si spoustu věcí, co mě hned nenapadli :D Například to za ty vlasy ... v Blavě ich měl dlouhý protože nechtěl aby jsme viděli jak "pláče" a pak si jich doopravdy ostříhal :D:D:D To bylo fakt tedy něco :D

16 Piratka Piratka | Web | 24. prosince 2007 v 11:41 | Reagovat

tak to je fakt síla....ale v dobrým slovasmyslu....kurnik, už nevim, co mám napsat, je to fakt úžasný, skvělý, procítěný...prostě: v-y-n-i-kající :D

btw: kde si stála na tom koncíku? :D možná bych bi tě i pamatovala...

17 Dark-Eye Dark-Eye | Web | 1. ledna 2008 v 4:24 | Reagovat

páni toe nádherný!!!!!!!!fakt nádherně píšeš!!!!!

18 Dee Dee | Web | 1. ledna 2008 v 21:49 | Reagovat

Slowakia???

A slza jej kvapla na líce....Beautiful♥

19 RavVven RavVven | Web | 25. července 2008 v 2:35 | Reagovat

Hehe...úžo :D škoda xD si z toho koncertu nic nepamatuji xD ne teď vážně...napsalas to tak realisticky že já už od půlky řvala jak pominuta! Jak to dalate? A vůbec, proč to nemůže být pravda? proč nemůžou být spolu? Oni sou strašný! (ale sexi xD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.