Nestydím se! Žil jsem tak, jak mi srdce říkalo!

I'M BAD ... I'M ANIMAL (2) THE END

24. prosince 2007 v 14:18 | Nathalie |  I'm bad ... I'm animal
Jůj, to jsou už dnes Vánoce? Tak to bych vám měla něco věnovat, že? Tak co to asi bude … jo, je to poslední část IˇM BAD … I'M ANIMAL !!! Je to pro vás všechny, co chodíte na můj blog a hlavně pro ty- co poctivě komentují. :D Chtěla jsem vám sem dát můj nový Vánoční příběh, co jsem psala včera SHINY HAPPY PEOPLE , ale nestihla jsem to celý přepsat do PC, škoda, možná to uveřejním po vánocích, pozdě ale přeci :D Takže už jenom … přeji Veselý Vánoce a vše co si budete přát nech se splní. A hlavně všichni si přejme nech opět k nám dojdou My Chemical Romance … hezký Vánoce a pěkné svátky vám přeje Nathalie ♥

Začal jsem rukou pořádně a drsně třít přes kalhoty. Po chvíli mě to už nudilo a tak sem si tu ruku dal pod kalhoty a pak už i ty kalhoty šli pryč. Ruka dělala ty známé pohyby už automaticky, sama od sebe. Pak jsem se kouknul na ty dva, jak se trápí a rozhodl jsem se je provokovat. Kalhoty jsem si nazpět natáhl a šel blíže k Gerardovi. Natisknul jsem se na něj, snažil se o mě obtírat.
"Ale ne, bráško, tohle ne! Ještě ne ne ne." odešel jsem od něho a slyšel jenom tiché "Mikey!" no já to věděl. Nic nevydrží! Přešel jsem ke Frankovi, hm, ten měl taky pěkně dost.Přiblížil jsem se k Feeho uchu.
"Co by si chtěl Frankie?"zašeptal jsem mu a jemně kousl do ušního lalůčku.
"Ty víš!" koukl na mě tím prosebným pohledem, kterýma se nedá odolat. Ale já byl statečnej. Jen jsem pokrčil nohu a kolenem našel jeho rozkrok. Pilně jsem třel, dokud jsem neslyšel tichý sten … odtáhl jsem se.
"Tak tohle, hošánci, pro dnešek stačilo!"hodil jsem ten můj úšklebek a odcházel jsem.
"Mikey! Mikey! Neodcházej, prosím aspoň jednu ruku!" žebral Gee a já opět nemohl odolat 'Ke*va Mikey vzchop se, takhle jich uděláš už dneska, si snad debilní?'
"Dobře, za to, že jste byli dnes statečné ku*vy vám dám na 10 minut dolu jednu ruku. Ale pak vám ji znova svážu!"
Nejdříve jsem přišel k Frankovi a uvolnil mu jednu ruku. Ta okamžitě směrovala k mému rozkroku. Stiskl mi to tam a já vzdychl. Ale přesto, že se mi to ku*evsky líbilo jsem mu tu jeho šikovnou pacičku chytnul. "Nene, poslouchat budeš, jinak nebude odměna!" oblízl jsem mu krk a odešel za Gerardem. Tomu jsem taktéž odpoutal jednu ruku a ta vmžiku byla pod mým trikem. "Hele pravidla, brácho, pravidla!" a surově jsem ho políbil na ty jeho sexy, úzké, slaďoučké rtíky. Haldově!
"Zbohem za deset minut!" řekl jsem po cestě nahoru schodku a ještě se poslední krát otočil, abych se pousmál nad jejich vysokou manuální činností.
Zavřel jsem dveře a šel si dát něco k jídlu. Pořádně mi tam dole ve sklepě vyhládlo.
"Pane Bože, to se nemůžu v klidu ani najíst?" zařval jsem tak hlasitě, aby to slyšeli i moji vězni. Jejich steny a vzdychy chvílemi až výkřiky bylo slyšet až do kuchyně. 'Co si budou myslet sousedé? Jenom pravdu!'
Najedl jsem se a kouknul na hodiny. A jeje, jaksi jsem jim to protáhl. Nevadí, ať si užijou, tak skoro jim to zase nedovolím. Šel jsem dát nádobí do dřezu a slyším : "Baby?"
Kdo jinej? Frank! Proč mě takhle volá, ví, že mě to hodně rajcuje. To dělá schválně! A opět: "Baby? Si tam někde?!" OK, už jim jdu dát STOP. Už měly dostatečně času, aby se udělali u třikrát. "Baby, juhůůů, baby?!" zase na mě vyzývavě řval, jenomže teď to znělo více nadrženě než naléhavě. "Už jdu!" taky jsem zařval, ale já dal dostatečně drsnosti do mého hlasu. Sešel jsem dolů za nimi a došel k Gepardovi. No ten o sobě tuším ani nevěděl. Ruku měl pořád zaklíněnou v kalhotách. No co dělat?
"Gerarde, podej mi ruku!" tázavě jsem se na něho podíval zpoza brýlí.
"Nemůžu, mám ji připoutanou!"
"Nedělej ze mě vola, tu druhou!" už jsem zvyšoval hlas, bože, to jsem ale dobrej, co?!
"Nechce se mi!" pořád měl ruku v kalhotách a přižmouřený kukadla. Nekašlal jsem, strčil jsem mu tam svou ruku do jeho kalhot a tu jeho ruku mu odtamtud vyrval. "Ah! Udělej to ještě!" On zasténal? To je tedy vážně případ ten mů bráška. Tu ruku jsem mu zvedl nad hlavu a chtěl mu ji opět připoutat, ale nedosáhl jsem. Proto jsem si stoupnul na špičky a opřel jsem se o toho Malého úchylka. Jeho mega boule mě strašně tlačila na stehno. Samozřejmě, že si Gee nenechal tuhle chvíli utéct a nenápadně se začal o mě obtírat.
"Přestaň!" Dnes bylo toho na mě moc a tak jsem ho praštil. "Ještě!" zařval na mě a olízl si rty.
"Zapomeň!" řekl jsem mu, ujistil se, že všechno drží pevně a přešel k Frankovi.
Ten nedělal problémy, ale opět to jeho … "Baby?" co zase ku*va chce?
"Hm?"
"Mě se chce čůrat, už to vážně nevydržím!" hodil ten jeho psí pohled a kdeže mě se dnes teda vůbec nechce utírat kalužky zdravě žluté tekutinky, proto jsem ho odvázal a šel s ním na to WC. Pro jistotu, kdyby mi náhodou chtěl zdrhnout jsem šel s ním. Ale pochybuji, že myslí na útěk. Těm hajzlům se to líbí! A mě taky. Vešli jsme spolu na záchod a znova spustil … "Baby?"
"Co zase chceš?" zeptal jsem se ho, i když jsem přesně věděl, co celou tu dobu potřebuje.
"Chci tebe, baby!" a ani jsem se nestačil vzpamatovat a jeho ruka bloudila pod mým trikem. Přitisknul mě na stěnu. Nedalo se to vydržet a tak jsem ho začal surově líbat. Ku*va, chutná tak dobře! Polibky byli surové, nemotorné a bez citu. Bylo vidět, že to Frankie potřebuje jako sůl a já začínám tomu věřit, že já taky. Chtěl jsem mu jazyk vrážet až k mandlím a rty líbat tak dlouho, dokud mu úplně neznecitlivějí. Dal mi dole tričko a ve stoje mě olizoval od krku až k pásku. A zase nazpět k bradavkám. On mě chce snad trápit? Odstrčil jsem ho od sebe a začal jsem si rozepínat kalhoty.
"Ne-ne-ne!" řekl a dal mi ruce za záda, jenom jednou rukou. Ty vole, ten skrček se nezdá. Prstem mi přecházel po pásku.
"Teď budu mučit já tebe!" nebezpečně mi natlačil jeho rozkrok na ten můj. Chtěl jsem zasténat, ale on mě umlčel surovým polibkem. Chvíli si se mnou ještě pohrávala já to už nemohl vydržet. Strašně jsem to chtěl, ne, strašně jsem HO chtěl. Najednou jsem uslyšel tiché… "Seru ná ňákou předehru!"
A ten krásnej zvuk odepínaní jeho pásku, zvuk jedoucího zipu. Konečně! Dal jsem si i já dolu poslední kus oblečení, který se nacházel od pasu dolů. Otočil mě čelem k ledové stěně a dlaždice mě příjemně chladili na tvář. Přitiskl se na mě a políbil mě zezadu na krk. Nevydržím to, ten hajzl. Zakřičel jsem" "Ku*va Franku, prostě to do mě narvi a tečka!" Nechápu, kde se to ve mě bere, protože já byl vždycky ten, co si potrpí na ty prkotinky okol toho, ale teď ne. Teď jsem to tak stračně chtěl! Já ho potřeboval! Bože můj, už jsem jako ty dva!
Au prudká bolest, jenomže to po chvilce nahradila neskutečně silná vlna rozkoše. Takhle rozvášněně jsem to ještě nikdy v životě nezažil. Teďko mi to připadalo jiné než kdykoliv předtím. Bylo to nádherný ……….
Mé přemýšlení ukončilo Frankovo silné přirážení. Ty vole ten se rozjel. Přirážel pořád ve stejném tempu a mě došli všechny slova //mě taky :D//. Zrak se mi zatemnil a hlava přestala fungovat. V tom jistým tempu jak můj miláček přirážel jsem slyšel kapat vodu. ???. Sice jsem měl před očima tmu, ale pořád jsem cítil Frankovo vybavení v mém pozadí. Ke kapání se přidalo i pípání. Co se to ku*va děje?
"Tak už se prober, baby!" slyším Frankův hlas, a jeho chladná a roztřesená ruka právě pevně svírala tu mou. Bolel mě zadek, au! Otevřel jsem oči a málem mě nesli nohama napřed.
"Sakra Franku, vypadáš jak šlakem trefený koště, co se ti stalo?" koukl jsem na něho poměrně zmateně a on mi s vyplašeným hlasem odpověděl : "Co já? Víš, jak si mě vyděsil?" vůbec jsem nechápal, proč ležím v nemocnici a on zrovna nevypadal jak jenom osoba v hodinách pro návštěvy. "Co tu dělám?"
"Mikey, ty si nevzpomínáš?" zeptal se a v hlavě se mi ozvalo jenom prázdno, já byl fakt jak vygumovanej.
"Byli jsme na záchodě a to, no však víš, co jsme tam asi tak dělali…"
Hm, vzpomínám si už. Ale nevadí, nech si i on osvěží paměť. Klidně mi to může všechno ještě jednou zrekapitulovat.
" …no a už jsme byli v tom nejlepším, jenomže … jenomže si omdlel."
"Jo, už si vzpomínám, lásko!" přitáhl jsem si ho těsně nad mé rty. Vypadal pořád tak ztrápeně, chudák asi se obviňuje.
"Se divíš, že omdlím, když na mě vytasíš takový revolver?" pousmál jsem se a on taky. " Hele Franku, nemusíš se obviňovat. Mě se to zatraceně moc líbilo a bylo to to nejlepší, co jsem kdy v životě zažil." Doufám, že ho to trochu nakoplo.
"Pro mě tak, baby!" sklonil se a začali jsme se líbat. Bylo to úžasný, ale …
"Počkej Fee, počkej!" odtrhl jsem své rty od těch jeho. "Kde je Gerard?" jenom se pousmál a opět se věnoval mým rtům.
THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aaa aaa | 24. prosince 2007 v 14:26 | Reagovat

Našiel som super web - www.TopHry.net - dá sa tam zahrať kopu online hier úplne zadarmo a hry idú aj stiahnuť! Všetkým odporúčam!

2 tyna tyna | Web | 24. prosince 2007 v 16:03 | Reagovat

tobě taky šťastný a veselý (:

3 Bubbla Bubbla | Web | 24. prosince 2007 v 16:12 | Reagovat

tak toto bolo.... uplne krute! Ja nechapem... take uzasne... nemam slov...

BTW nechces spriatelit? milujem tvoj blog...

4 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 24. prosince 2007 v 21:11 | Reagovat

Kde ti betari nechali Gerarda? XD haluzny pribeh fakt...som sa rehlila jak diva:D

5 Piratka Piratka | Web | 25. prosince 2007 v 20:34 | Reagovat

se stydím, že sem to nečetla, ale Frikey a Waycest mě moc "nebere" určitě je to dobrý :)

btw: dík za přání a eště k tomu konclu: nepokecáme o tom radši na icku? takhle po komentech se to sděluje blbě :)

224-985-142 prosím O:-)

6 Gretusha♥ Gretusha♥ | Web | 26. prosince 2007 v 18:35 | Reagovat

mas pekny blog ak chces pozri si aj ty moj...........

7 Anaj Anaj | Web | 29. prosince 2007 v 17:44 | Reagovat

dokonala story :))))

8 dead angel dead angel | Web | 1. ledna 2008 v 11:57 | Reagovat

stastny nowy rok =)

9 Dark-Eye Dark-Eye | Web | 1. ledna 2008 v 12:34 | Reagovat

no tý jo pěkný!!!!!!!

10 XDXD XDXD | Web | 12. ledna 2008 v 13:50 | Reagovat

Wow to nejde todle xD.. To je božský xD.. Fuckt jak pro bohy xD..

11 Petronajt Petronajt | E-mail | Web | 12. ledna 2008 v 22:23 | Reagovat

Ooohhh....super!Heh,chudák Gerard!

12 petí petí | 22. května 2008 v 19:50 | Reagovat

Žiš takhle ty milášky mučit! xD

13 petí petí | Web | 22. května 2008 v 19:50 | Reagovat

ASle na tebe se Mikey samozřejmě nezlobiiim!

14 Júlia Júlia | Web | 22. února 2009 v 14:57 | Reagovat

úžasná story...kde som mala oči ked si ju čitam až teraz?? chudáčik gerard =D .... ale božská story .... jedna z najlepších aké som čítala  a to je čo povedat =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.