Nestydím se! Žil jsem tak, jak mi srdce říkalo!

I'M BAD ... I'M ANIMAL (1)

14. prosince 2007 v 14:20 | Nathalie |  I'm bad ... I'm animal
GRUPÁČ ... NO SPÍŠE FRIKEY A Z MALÉ ČÁSTI WAYCEST
Tak jenom narychlo sem házím tuhle první část z dvou. Pak možno napíšu, sem nahoru co jsem chtěla, ale teď mi všechno vyletělo z hlavy a nic mě nenapadá. Vzpomínám si jedině, že to bylo důležitý :D Nevadí, pak to jsem napíšu (jestli si vzpomenu). Takže mám to napsaný až do konce, nebojte v nejbližší budoucnosti sem dám i pokráčko. Promiňte za překlepy, chyby a nesmyslné věty. Nemněla jsem čas si to opět po sobě přečíst...
Chtěla jsem, že to přidám už včera, ale za to, že mi to nevyšlo můžete poděkovat mé připitomělý ségře! Vlezla mi sem a nechtěla odejít - prý musí dělat nějaký "referát". Čekala jsem až do půl jedné v noci, pokud odtud nevypadne, ale ona mi před nosem vypnula PC! Tak no, co jsem měla dělat? Aspoň jsem se mohla jít učit na dnešní písemky z chemie a němčiny. Stejně nám je nedali (naštěstí), učení mě před druhou v noci omrzelo a tak jsem si šla dopsat příběh do sešitu no, pak jsem i to po půl hodině vzdala a šla spát s vědomím, že za čtyři hoďky vstávám! Blééé, dnes jsem na zeměpise málem zaspala - děsná nuda, děsný učitel, děsná škola, děsný spolužáci!
Ach, řeknu vám, že je to pořádný záhul tajit, že píšu a čtu tyhle FWF STORY. Teďko je má "milovaná" ségra ještě ve škole, takže můžu to jsem dát, ale stavím se, že je tu za pět minut jak na koni.
Proto už nebudu dále obkecávat a jděte na to :D Pěkné čtení a doufám, že se vám to bude líbit … Páčko a ruku líbá vaše Nathalie , aneb Dance with the devil ♥

Mikey přišel z práce dříve. Otočil zámkem do bytu s cedulí IERO-WAY. "Franku, už jsem doma. Kdepak si?"řekl a radostně šmejdil po domě. "Hm, Frankieho pokoj, tam jsem ještě nebyl." Pošeptal si a ladným krůčkem si vykračoval po chodbě. Uslyšel sténání, opatrně otevřel dveře nahlédl do pokoje. O ne, to neměl dělat. Uviděl tam svého kamaráda (ke kterému cítil možno i něco více, než jenom přátelství ) s Mikeyho bratrem Gerardem. Bezohledně si to tam rozdávali a ničili všechno kolem sebe. 'Hajzli, budete trpět!' pomyslel si a ušklíbl se. Když Frank a Gerard zaspali po jednom jich spoutal a pevně připoutaných odvlékl do sklepení, kde si to s nimi plánuje ručně-stručně vyříkat.
MIKEY mluví na svázaných sexy hříšníků:
Proč jste mi to provedli? Proč? To mě až tak moc nenávidíte? Já vám věřil, důvěřoval jsem vám! Ku*va proč? Proč jsem byl takový debil? Jak jste mě mohli zradit a to zrovna vy dva? Dvě osoby, které jsem na světě miloval nadevšechno?! Byli jste jediné dvě osoby, kterým jsem mohl bezmezně důvěřovat. Až doteď! Zku*vený zrádci, hned jste využili mé tolerance! Ale né, už se nenechám od vás ovlivňovat, už žádné poslouchání z mé strany. Teď budete poslouchat vy mě. Užili jste si to? Tak co Gerarde užili?
Neboj, já vím, že si byl v sedmém nebi, to já totižto býval taky. Co dodat? Prostě Frank je mrdacej stroj, jak se patří. Je to bůh. Jo, je nepřekonatelný! Ach! Co by si řekl Gerarde, kdybych si ho zase vzal? Teď a tady? A ty by si se na to musel koukat? Myslíš, že by tě to vzrušilo, nebo co by se s tebou dělo Gee? Hm?! Co myslíš?
Já to vím! Ku*revsky by tě to bolelo! Jo, nemohl by si se na to koukat, brečel by si, prosil ať ho nechám. Víš, co bych udělal? Tak víš?
Pokračoval bych! A to by přinutilo sténat i Frankieho. Sténál by pro mě, jenom a jenom pro mou maličkost. Zapomněl by, že někdy měl sex s nějakým zasraným Gerardem Wayem. To by tě bolelo. A já bych se s nadšením koukal, jak trpíš. Jak moc tě to, že tě Frank zradil bolí. Víš. Jak by si se cítil? Hm, tak víš? Já ti řeknu jak! Bratříčku, ucítíš přesně to, co já cítil, když jsem vás viděl v té proklaté místnosti.
Budeš cítit zklamání, vztek, opovržení, smutek a hlavně bolest. A nepřestane to bolet, nikdy! Už víš, co cítím? Už, k sakru, víš, co jste mi vy dva zrádci provedli? Jo, přesně tak, cítím už jenom bolest, strašlivou bolest, co se mi každém jeden okamžik dostává pod kůži! A víš, Gerarde, jak to snáším? A ty zku*vysyne Franku, víš?
Vidíte, co ta bolest se mnou udělala? Chcete dopadnout jak já, chcete dopadnou tak, že budete přivazovat své nejlepší kamarády o potrubí ve sklepě? Hm? Ne, určitě nechcete. Ale víte co? Mám pro vás trest. Pro oba! Jo, hošánci, budete mě poslouchat, budete mě prosit, budete žebrat o to, abych vás udělal! No, já se budu jenom koukat a kochat se vaši bezmocností. Nevíte si ani představit, jak moc jsem trpěl, když jsem vás našel spolu.
Jo, tehdy mě ovládl vztek, jenom to vzrušení bylo tak silný! Přesně tak, chci říct, že mi stál jako prase! Měl jsem strašlivou chuť vás buď zabít nebo se přidat! Měl jsem se tam na vás vrhnout, ošukat vás a pak nechat vyčerpaných napospas svým choutkám. Chtěl jsem aby jste trpěli, chtěl jsem aby jste do sebe vnikli a já při pohledu na vaše rozhýbaný těla se mohl udělat. Nejsem náročný, vystačím si sám. Jsem zvyklý na soběstačný způsob života. Chtěl jsem, aby jste sebou házeli vzrušením, aby jste z toho byli úplně mimo.
Mám nápad!
Musím se pořád na vás bezdůvodně usmívat, jenomže teď už, kluci, ten důvod mám. Vymyslel jsem perfektní trest. Zbytečně se snažíte vymanit z pout. Jinak se to nedalo, musel jsem vás připoutat, aby jste mi uprostřed hry neutekli. No, a ty ruce jsem vám taktéž musel svázat nad hlavu. Tsss, ještě by jste se chtěli náhodou uspokojit. Tak to nene. Tohle je váš trest. Trest za zradu za zklamání.
Takovéhle mučení se mi líbí! Oddělení pěkně od sebe, kdyby jste na TO dostali choutky. Prostě nedosáhnete na sebe! Ha! Ha! *hodně psychopatický a nadržený smích*
Že jsem to perfektně vymyslel? Pro vás je smysl života jedině jedna věc. SEX! Přiznávám, kde bych já bez vás obou parchantů byl? Njn, asi bych trpěl nedostatkem sexu, ach, ale to se nedá vydržet neošukat vás. Když se kouknu na svého brášku, probůh, Gee ty jseš tak šukézní! Prostě vždycky to chci do tebe narvat! Kdo by odolal tak ku*evskýmu člověku? Kdo by odolal takovému pozadí a jak krásně s ním vrtíš? Ach, ty tvoje pohyby, si děvka, Gerarde! Já fakt tedy nedokážu na tebe myslet jinak, než jak na objekt pro radost… =)
To ale ani nebudu říkat, co se děje s mým "malým" kamarádem, když vidím toho prcka. Ano, tebe Franku. Hned bych chtěl cítit ten tvůj produkt v puse. Ach! A nech mi to pěkně stéká po tváři a ty mi to budeš pilně pak slízávat - kapičku po kapičce. S vášní a chtíčem. S nehoráznou nedočkavostí, s touhou!
Ku*va zase mi to svírá uhel snad 100° Zase ty choutky narvat vám to až do žaludku. Schválně neříkám, z které strany :D! Poslouchat vaše vzdychy!
Kluci, doufám, že vám nebude vadit, když se kouknu tu dole na moc zajímavý videjko. Všechno jsem už připravil. Takže námitky by vám byli stejně houby platný. A ještě doufám, že mi nebudete dělat komplikace. Frankie, jsem rád, že si nám to tu sklepení tak účelně zařídil, aspoň nemusím sem tu televizi tahat. Byla by škoda toho nevyužít, když jste tak bezmocní. Nebojte i vy uvidíte!
Mikey:
Vyšel jsem po schodek nahoru do Frankova pokoje. Dobře jsem věděl, co hledat a kde to hledat. Otevřel jsem noční stolík a odtamtud vytáhl jeho moc moc oblíbené DVD. Seběhl jsem schody po dvou a do přehrávače jsem zastrčil disk. Málem jim vypadli oči z důlků! Sednul jsem si do křesla a televizi pootočil tak, aby i moji vězni viděli, věděl jsem, že jim to bude způsobovat muka, ale já přeci chci, aby trpěli. Koukal jsem na to velice zaujatě, ale pořád jsem jedním očkem sledoval, co právě dělají ty dva … OK, je pravda, že jsem tam pustil gayporno, mimochodem hodně tvrdý. Nech se potrápí!
Zatím se moje ruka pomalu přesouvala … ty vole tak tohle tedy není zlý!!!
…pokračování příště ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 d1ddl1nka d1ddl1nka | E-mail | Web | 14. prosince 2007 v 14:43 | Reagovat

MIKEY mluví na svázaných sexy hříšníků...ja padá dnes už po druhé pod stul XD

2 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 15. prosince 2007 v 23:08 | Reagovat

Tak to je teda zahul XD to treba predychat =D hahahaha super....pokracko....=D

3 dia-iero dia-iero | Web | 17. prosince 2007 v 15:15 | Reagovat

wow !! kde se to v tebe bere puso?:D  no tak teeeeeeeeeeeeeda zaujímavé :D

4 d1ddl1nka d1ddl1nka | E-mail | Web | 19. prosince 2007 v 8:01 | Reagovat

desný spolužáci???moje velice pekne dakujem :P

5 Dark-Eye Dark-Eye | Web | 1. ledna 2008 v 4:52 | Reagovat

woow to je skvělí.!!konečně Mikey nevypadá tak zaostale:D:D

6 XDXD XDXD | Web | 12. ledna 2008 v 13:43 | Reagovat

xDxDxD Ach jaks na to přišla to nemá chybu xD.. Idem na další xD..

7 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 6. srpna 2008 v 10:09 | Reagovat

oh Mikey takový psychopat...xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.